Střelecké závody

5.11 Tactical Birthday Cup

Místo: střelnice SPORT PARK Liberec
Datum a čas : neděle 4.11.2018, 9:00-cca 16:00, registrace 8:30-9:00
Přihlášky:  v sekci registrace
Startovné:  600,-Kč, zálohu ve výši 300,-Kč zašlete nejpozději do 28.10.2018 na účet 3552465379/0800, variabilní symbol 4112018, startovné je přenosné na jiného závodníka
Počet situací/minimální počet nábojů: 5 situací (1x kombinace puška+pistole, 4x pistole) , cca 100 pistole, cca 20 puška

Popis:
– taktický závod pistole (revolver) v kombinaci s puškou. Princip hodnocení bude reflektovat aktuální trendy obranné střelby. Terče budou papírové a kovové, částečně oblečené.
– není vyžadováno skryté nošení
– řemen na dlouhou zbraň není vyžadován
– je doporučena svítilna, ruční taktické svítilny (FENIX TK) a svítilny pod zbraň (INFORCE univerzální – standardní velikost) budou k zapůjčení.

Hodnocení:
– minimálně 3 zásahy v papírovém terči bez rozlišení zón, budou použity terče IDPA/LOS a IPSC.
– nesplnění minimálního počtu zásahů v terči (tedy dva a méně zásahů), bude počítán jako minutý terč „MISS“ s penalizací +5 sec. Kovové terče budou hodnoceny (vyjma situace „puška“) do spadnutí, ponechání terče bude penalizováno jako „MISS“ +10 sec. Zásah penalizačního ne-terče je penalizován +10 sec., nezabývání se terčem bude penalizováno + 3 sec.
– kovové terče na situaci „puška“ budou hodnoceny systémem hlášení zásahu „HIT“ s potřebným počtem zásahů opět 3x. V případě nesplnění 3 zásahů do terče bude terč počítán jako „MISS“ s penalizací +5 sec.

Situace č.5 „puška“ bude umístěna na 100m střelnici, 3-5 kovových terčů, střelba bude vedena z několika různě vzdálených stanovišť „shooting box“ na stejné terče s hlášením zásahu „HIT“ a hodnocením dle předchozího textu.

Divize: bez rozdílu divizí
Hodnocení: dle pravidel LOS
Vybavení: krátká kulová zbraň minimální ráže 7,65mm, minimálně 2 zásobníky, boční pouzdro, puška nebo karabina libovolné puškové nebo pistolové ráže vyjma .22LR a .50BMG, ochrana zraku a sluchu, příslušné doklady (ZP, PZ)
Popis: taktický závod pistole + puška

Kapacita závodu: do 30 závodníků
Ceny: první tři závodníci plus hlavní cena, která bude slosovatelná
Ředitel závodu: Petr Mládek
Hlavní rozhodčí,dotazy, web: Jiří Brož (broz@gryfacademy.cz, 775 777 019)

Bezpečnost: pohyb po střelnici se zbraní v pouzdře nebo zavazadle, bez náboje v komoře a bez zásobníku, spuštěný kohout. Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačeném prostoru (Bezpečná Zóna – BZ) bez nábojů, nebo na povel na stanovišti. Manipulace se střelivem kdekoliv vyjma BZ.

Termíny závodů najdete také na našem Facebooku.

Více videí ze závodů a aktivit Gryf Academy, naleznete na našem YouTube profilu.

Komentáře jsou uzavřeny.