Výcvik, kurzy

Kurzy ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI pro získání ZP
– Přípravný kurz 1.
– Přípravný kurz 2.
– Přípravný kurz 3. – praktická část zkoušky “na nečisto”

Kurzy OBRANNÉ STŘELBY – krátká zbraň
“Naše kurzy vychází zejména z principů Akademie AEGIS, jejichž kurzy naši instruktoři prošli”

Kurz obranné střelby 1. – základní (postoj, držení, spouštění, tasení, přebíjení, řešení závad + vybavení  pro skryté nošení, legislativní minimum)
Kurz obranné střelby 2.– rozšířený  (střelba za pohybu, z krytu, z kleku, sedu, lehu, různé vzdálenosti cílů, obrana proti zbrani a odebrání zbraně, údržba zbraně + vhodné příslušenství)
Kurz obranné střelby 3. – pokročilý ( nestandardní a vynucené polohy, střelba slabou a silnou rukou, ovládání zbraně po zranění, technika střelby na kontaktní a velmi krátkou vzdálenost, rozvíjení dovedností I. + II.)
Kurz obranné střelby 4. – expertní ( taktické použití zbraně v reálné situaci, střelba z automobilu, využití automobilu jako krytu, použití zbraně v zástavbě, použití svítilny, modelové situace, rozdíly mezi sportovní a obrannou střelbou)

KURZY OBRANNÉ STŘELBY – brokovnice
Kurz brokovnice-pumpa – základní manipulace, nabíjení a vybíjení, střelba z místa a za pohybu, taktický přesun a kontrola prostoru, taktické dobíjení

Kurzy OBSLUHY a ÚDRŽBY
Workshop údržby a čištění krátkých kulových zbraní( obecné postupy, předvedení účinnosti různých přípravků a nástrojů, konkrétní detaily čištění a údržby zbraní Glock, CZ 75 a klonů, CZ 07/09, Grand Power, klonů Colt 1911)

Workshop obsluhy a údržby AR-15 ( obsluha, čištění, funkce jednotlivých součástí, poruchy a závady a jejich řešení, použití příslušenství a ladičských dílů pro různé použití zbraně, použití a význam různých prostředků a nástrojů pro čištění samonabíjecí dlouhé zbraně)

Na požádání jsme schopni připravit kurzy a školení “na míru”. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Komentáře jsou uzavřeny.