Prodejna a E-shop

V prodejních prostorech střelnice SPORT PARK Liberec, nabízíme zbraně, střelivo, příslušenství, pomůcky a vybavení.  Jsme autorizovaným prodejcem 5.11 Tactical  a  ASP.

Veškeré produkty si můžete nově zakoupit prostřednictvím e-shopu www.gryfshop.cz   . Na e-shopu se stále pracuje, takže se předem omlouváme za neúplné informace a chybějící obrázky. Průběžně se snažíme vše uvést do funkčního stavu :))

Americká firma 5.11 je světovým leaderem v oblasti taktického, střeleckého a policejního oblečení a vybavení. Dnes působí i v oblasti oblečení pro lov, outdoor a sport. Jedním z výrazných benefitů je to, že oblečení, tašky a batohy  jsou přizpůsobeny pro skryté nošení zbraní a vybavení mají dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Stejné renomé má celosvětově i společnost ASP (Armament Systems and Procedures, Inc.), která vytvořila standardy v oblasti obranných teleskopických obušků. Stejně unikátní jsou i pouta, svítilny a obranné spreje.

Prodejna GRYF ACADEMY získala v letošním roce označení “5.11 Authorized Retailer “.

GRYF ACADEMY se stala od 1.6.2017 jediným autorizovaným prodejcem ASP pro ČR a zároveň Autorizovaným tréninkovým centrem ČR se zaměřením na ozbrojené složky.
Od podzimu 2017 budou v prostorách Home Credit Arény Liberec pořádány kurzy pod vedením certifikovaných instruktorů z ČR, USA a Německa.

 

Komentáře jsou uzavřeny.