Prodejna

V prodejních prostorách střelnice SPORT PARK Liberec nabízíme zbraně, střelivo, příslušenství, pomůcky a vybavení.

Naleznete u nás široký výběr krátkých zbraní značek CZ, Glock, Taurus, Arex a Steyr. Specializujeme se na prodej zbraní typu AR15 od různých výrobců (Daniel Defense, Schmeisser, Limex, DPMS a další). Sortiment loveckých zbraní je u nás zastoupen zejména značkou Tikka, ale dodáme zbraň i jiných značek dle přání zákazníka.

Najdete u nás střelivo značek Sellior/Bellot, STV, Sako, Geco, Hornady, Federal, RWS, Saga a další pro kulové i brokové zbraně. Máme výjimečný sortiment střeliva kategorie A1 od výrobců Hornady (řady American Gunner, Critical Duty, Critical Defense), Federal a Sellier/Bellot a to v pistolových i revolverových rážích (9mm L, 45 Auto, 380 AUTO, 357 Mag., 38 SPL.). Toto střelivo prodáváme pouze držitelům povolení pro nákup střeliva kategorie A1.

Máme širokou nabídku outdoorového a taktického oblečení a výstroje z produkce americké značky 5.11. Tuto značku dlouhodobě sami používáme, ať už jako střelci nebo při outdoorových aktivitách a garantujeme vysokou užitnou hodnotu těchto výrobků. Naleznete u nás také další značky taktického a survival vybavení a chladných zbraní.

Pro skalní milovníky outdooru máme připraveno menu balených jídel od českého výrobce AdventureMenu. Tato značka nabízí široký výběr sterilovaných a vakuově sušených jídel, která oceníte při běžné turistice i v extrémních situacích a skutečně si pochutnáte!

NOVINKA termovovizní zaměřovače a monokuláry Infiray!

InfiRay nově i u nás!

Nově značka termovizních zaměřovačů a monokulárů InfiRay

na kamenné prodejně i na shopu!

 

 

 

 

 

Provozni doba

Provozní doba

Pondělí     10-20 hodin
Úterý         Kurzy / semináře / školení
Středa       10-20 hodin
Čtvrtek      Kurzy / semináře / školení
Pátek        10-20 hodin
Sobota      9-14 hodin
Neděle      Po telefonické domluvě

Letní provozní doba – červenec a srpen

Pondělí     10-18 hodin
Úterý         Kurzy / semináře / školení
Středa       10-18 hodin
Čtvrtek      Kurzy / semináře / školení
Pátek        10-18 hodin

Newsletter

Přihlašte se k odběru
[mc4wp_form id="2154"]

Copyright 2022 Gryf Academy. All rights reserved.
Created by Norbert Serfözö