Střelnice

Střelnice SPORT PARK Liberec

Jedná se o areál krytých multifunkčních střelnic 25m, 50m, 100m a projekční střelnici, kde lze provádět střelbu s laserovými zbraněmi nebo adaptéry ale také se zbraněmi ostrými (ostré zbraně nelze momentálně z technických důvodů používat) . Na střelnicích lze střílet dlouhými kulovými zbraněmi, dlouhými brokovými zbraněmi a krátkými kulovými zbraněmi bez omezení ráže, pouze s výjimkou střeliva s ocelovým jádrem. Na střelnicích 25m a 50m lze střílet z dlouhých kulových zbraní pouze pistolové ráže nebo .22LR. V areálu se také provádí příprava zájemců k získání zbrojního průkazu anebo střelba bez zbrojního průkazu za dohledu střeleckého instruktora.

Střelnice SPORT PARK Liberec a GryfAcademy pořádají kurzy obranné střelby a závody ve střelbě. Bližší informace o kurzech naleznete ZDE. O závodech pak ZDE.

Areál je vybaven projekční a laserovou střelnicí, takže si zde může “zastřílet” i malý návštěvník. Střelby bez zbrojního průkazu, pod dohledem instruktora, se mohou účastnit osoby starší 12 let za doprovodu zákonného zástupce. Stylové klubové prostory střelnice lze využít k různým firemním večírkům, poradám, školením. Součástí klubu je také bar, díky kterému lze uspořádat při různých akcích také rauty.

K zapůjčení jsou krátké i dlouhé zbraně zejména samonabíjecí pistole Glock, CZ, Grand Power a další, revolvery S&W, samonabíjecí pušky AR-15, PAR, CZ858 a opakovací pušky CZ s optikou.

Těm kdo si přijdou zastřílet nabízíme k prodeji střelivo, terče, zálepky, pronajmout si lze hradla pro měření rychlosti a nastřelovací stolice.

V prodejně jsou k dispozici krátké zbraně námi doporučovaných značek Glock, CZ, Grand Power, Taurus, varianty zbraní typu Colt 1911, dále dlouhé kulové zbraně na bázi AR-15 a AR-10 (Schmeisser, DPMS, ProArms Armory, Daniel Defence, Remington), samonabíjecí brokovnice Sajga a Vepr, odstřelovačky Accuracy International a Orsis, brokovnice Remington, Winchester, AKAR, Hatsan, CZ. Ke zbraním lze koupit odpovídající osvědčené příslušenství (díly, doplňky, čištění,..) , které sami dlouhodobě používáme nebo máme důkladně otestované a prověřené.
Součástí projektu GRYF ACADEMY je také sebeobrana, takže u nás najdete sortiment teleskopických obušků, obranných sprejů a výcvikového materiálu.

NOVINKOU roku 2017 je otevření autorizované prodejny firmy 5.11 Tactical pro oblast severních a východních Čech a získání statutu Autorizovaného prodejce a tréninkového centra pro ČR společnosti ASP  (Armament Systems and Procedures, Inc. USA), světové jedničky v oblasti obraného vybavení.


REZERVACE střelnice – klikněte ZDE


Provozní doba

PONDĚLÍ       12-19 hodin
ÚTERÝ           ZAVŘENO
STŘEDA        10-21 hodin
ČTVRTEK      ZAVŘENO
PÁTEK           10-21 hodin
SOBOTA        9-14 hodin
NEDĚLE         ZAVŘENO

klub střelnice
ÚT, ČT                 od 18 h.

ozbrojené složky
dopoledne dle dohody


Přípravné kurzy pro získání zbrojního průkazu
Střelecké zážitky (poukazy)
– pro výuku na zbrojní průkaz volejte tel.č. + 420 605 429 090 – Petr Mládek

Ceník střelnice naleznete zde.

Komentáře jsou uzavřeny.